Kullanım Şartları

İÇERİK KULLANIMI

haberport.net üzerindeki içerikler kullanıcıları tarafından ‘ticarî amaçlarla olmamak kaydıyla’  ve kaynak gösterilerek kullanılabilir. İçeriği kullanmak için yazının altında ilgili yazının haberport.net adresinden alındığını belirten bir bağlantı bulunmalıdır. Bu bağlantının yazı boyutları, ilgili yazının boyutlarından daha küçük ya da silik olamaz.

DIŞ BAĞLANTILAR

haberport.net adresinde ticarî ya da içerik zenginliği amacıyla bazı sitelere bağlantılar verilebilir. Ancak haberport.net sitesinin bu bağlantılar ile herhangi bir ilgisi yoktur. Bağlantıların ait olduğu sayfalara erişim ve güvenlik sorumluluğu tamamen kullanıcıdadır.

ÇEREZLER

haberport.net internet adresinin iş ortağı konumunda bulunduğu Google, vb. siteler haberport.net üzerine yerleştirilmiş olan kodları aracılığı ile çerez kullanabilirler. haberport.net adresinde bulunan sitenin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

SORUMLULUK

haberport.net adresini ziyaret eden tüm kullanıcılar Kullanım Koşulları’mızı ve Gizlilik ve Güvenlik Politikamızı kabul etmiş sayılırlar. Soru ve sorunlarınız için İletişim formumuzu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.